Częste Pytania

Sprawdź pytania naszych klientów

Co jeśli auto sprzeda się przed weryfikacją?

Aktualność oferty jest weryfikowana przez naszych pracowników podczas umawiania terminu weryfikacji oraz przed samym wyjazdem eksperta na miejsce. Jeśli pomimo tego nie dojdzie do weryfikacji i samochód zostanie sprzedany w ciągu 3 miesięcy możesz przesłać nam inną ofertę do sprawdzenia.

Dlaczego warto zamówić sprawdzenie?

Warto poznać stan faktyczny auta przed zakupem. Deklaracje sprzedających bardzo często w mniejszym lub większym stopniu odbiegają od rzeczywistości. Inwestując w weryfikację pojazdu przed zakupem zaoszczędzisz nawet kilka tysięcy na późniejszych wydatkach oraz otrzymasz mocne argumenty do negocjacji ceny.

Czy dojazd eksperta na miejsce jest płatny?

Nie, dojazd specjalisty na miejsce jest wliczony w cenę pakietu.

W jakim czasie otrzymam raport?

Zlecenia realizowane są w standardowym czasie 24h do 48h (poniedziałek - sobota). Jeśli zależy Ci na szybkiej informacji podczas składania zamówienia możesz dokupić "Natychmiastową Informację", a dodatkowo otrzymasz natychmiastową informację po zakończonych oględzinach (również w sobotę) czy auto jest warte zakup, dlaczego tak/nie.

Jaki samochód można sprawdzić?

Weryfikacja dotyczy pojazdów osobowych oraz dostawczych o DMC do 3.5t. Oględziny pojazdów powyżej 3.5t. i specjalistycznych są realizowane zgodnie z indywidualną wyceną.

Czy poinformować sprzedającego o weryfikacji?

Nie ma takiej konieczności, wystarczy, że podczas składania zamówienia przez stronę wkleisz link do ogłoszenia lub dane sprzedającego, a my zajmiemy się całą resztą.

Co jeżeli sprzedający nie zgodzi się na weryfikację?

Poinformujemy Cię o tym i będziesz miał aż 3 miesiące na przesłanie nam innego pojazdu do sprawdzenia.

Czy sprawdzacie auta w całej Polsce?

Tak, oględziny pojazdów przed zakupem odbywają się na terenie całej Polski.

Czy otrzymam fakturę za usługę?

Tak, wystarczy, że zaznaczysz tę informację podczas składania zamówienia 

Kim są Eksperci, jakie mają doświadczenie?

Eksperci Weryfikacje.com to  zawodowi rzeczoznawcy, mechanicy oraz diagności. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Nasza sieć ekspertów to starannie dobrani specjaliści na terenie całej Polski. Dzięki temu mamy pewność współpracy z najlepszymi.

Gdzie jeździcie na serwis/warsztat?

Samochód będzie sprawdzany na niezależnym serwisie samochodowym, przystosowanym do obsługi danej marki i modelu. Serwis, na którym odbędzie się sprawdzenie podwozia jest wskazany przez Weryfikacje.com. Jeżeli nie ma możliwości wyjazdu na serwis samochód zostaje sprawdzony przez eksperta na miejscu. 


Czy sprawdzacie auta również w sobotę? 

Tak, w soboty eksperci również dokonują weryfikacji pojazdów (Pakiet Premium)

Czy zarezerwujecie dla mnie auto?

Skupiamy się na weryfikacji stanu faktycznego pojazdu, nie ingerujemy w sam proces zakupowy. 

Czy mogę zapłacić po sprawdzeniu?

Warunkiem dokonania weryfikacji jest złożenie zamówienia przez stronę weryfikacje.com oraz opłacenie go przed naszym przystąpieniem do realizacji. Niestety nie ma możliwości późniejszych płatności. 

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI?

Chętnie pomożemy, skontaktuj się z nami
KONTAKT
envelopephone-handsetmap-marker
{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}